راه اندازی سایت به آور اویل

به آور اویل (گروه تولیدی روغن های گیاهی شریف) افتخار دارد در راستای افزایش تعامل و تداوم ارتباط با مشتریان و رشد و توسعه کسب کار خود در حوزه تجارت الکترونیک اقدام به راه اندازی وب سایت با همکاری مرکز نرم افزاری N-Group نموده است. هدف از طراحی این وب سایت ایجاد ارتباط مداوم با دسترسی آسان جهت رفاه حال همراهان و مشتریان این مجموعه می باشد.

کیفیت چگونگی ارتباط با مشتریان و مخاطبان یک کسب و کار، یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در رضایت و خوشنودی مشتریان می باشد؛ بدین منظور به آور اویل (گروه تولیدی روغن های گیاهی شریف) ، با همکاری مرکز نرم افزاری N-Group  سعی در طراحی و توسعه سیستمی به روز و پایدار، جهت ایجاد بستری برای ارتباط هرچه بهتر این مجموعه با مخاطبان و مشتریان خود داشته است.
وب سایت به آور اویل (تولید روغن های گیاهی شریف) سرآغازی برای فعالیت ما در بستر اینترنت بوده، که کمک به ارتباط بهتر مشتریان ما با به آور اویل (تولید روغن های گیاهی شریف) میکند.
بستر تجارت الکترونیک این امکان را فراهم نموده است که علاوه بر اطلاع رسانی سریع، مشتریان قادر به دسترسی بدون محدودیت جغرافیایی نیز باشند. امید است با ایجاد این همکاری بتوان رضایت خاطر شما مشتریان عزیز فراهم شود.

لازم به توضیح است گروه تولیدی روغن های گیاهی شریف با برند به آور اقدام به تولید انواع روغن ها از جمله

روغن کنجد به روش پرس سرد که یکی از بهترین روغن های موجود دنیا است

روغن کنجد به آور به روش پرس سرد برای کلیه مصارف آشپزخانه مناسب است

روغن کنجد برای پخت انواع غذاها مناسب است

روغن کنجد برای سرخ کردن هم مناسب است و توصیه می شود برای سرخ کردن ماده غذایی با حرارت ملایم انجام شود.

روغن کنجد به روش پرس سرد را جزء جدایی ناپذیر آشپزخانه خود قرار دهید تا همیشه در سلامت کامل باشید.