قوانین و مقررات

کاربر گرامی (مشتری محترم)
عضویت در سایت به آور به معنای تائید قوانین بوده و گام برداشتن بر اساس قوانین باعث پایداری بیشتر و ارائه خدمات بهتر خواهد بود.
قوانین عمومی:
تمامی اصول و روش های جاری و فرایند های سایت به آور مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قوانین و آئین نامه های تجارت الکترونیکی ، قوانین حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قوانین و آئین نامه های فعالیت واحدهای اقتصادی دیجیتال بوده و کاربران (مشتریان محترم) نیز ملزم به اجرای آن هستند.
توصیف کاربر یا مشتری:
اصطلاحا به شخصی گفته میشود که با طی مراحل ثبت نام و تائید نهایی از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره مند می شود.

ارتباطات:
در هنگام استفاده از این سایت (www.behavaroil.ir) یا برقراری ارتباط با ما می پذیرید که بصورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی ، پیامک و تلفن به درخواست شما پاسخ داده شود.
اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام در اختیار سایت به آور قرار داده اید ، اعم از پست الکترونیکی ، شماره تلفن همراه یا ثابت و آدرس ، مسیر پاسخ گویی و ارتباط ما با شما هستند.
یادآوری می نماید سامانه پیامکی 500021210064 به منظور ارسال پیامک از طریق سایت به آور با شما در نظر گرفته شده و این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به پیامک هایی که از سایر سامانه ها تحت عنوان به آور ارسال شود ندارد . لطفا در صورت دریافت هرگونه پیامک به غیر از این سامانه از طریق پست الکترونیکی [email protected]  به ما اطلاع دهید.
رعایت حریم شخصی :
سایت به آور اطلاعاتی که کاربران (مشتریان) در اختیارش قرار میدهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می کند و در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایت مندی کاربران (مشتریان ) می کوشد.
چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال:
گلیه سفارش های ثبت شده در روزهای هفته در همان روز پردازش شده و امکان سفارش گذاری در همه ساعات برای کاربران(مشتریان) مهیا می باشد.
با توجه به نوسانات قیمت در بازار ، اطلاعات و قیمت گذاری بصورت هفتگی به روز رسانی می شود و در صورتی که قبل از بروز رسانی سفارشی ثبت شده باشد ،کالای مورد نظر ارسال می شود.
کاربر(مشتری)می تواند ظرف مدت 48 ساعت کالای خریداری شده را عودت دهد . توجه داشته باشید هزینه عودت کالا به عهده مشتری خواهد بود.
وجه پرداخت شده کالای عودت داده شده ، پس از دریافت کالا ظرف مدت 72 ساعت به حساب خریدار بازگردانده می شود.
نقدها و نظرات:
پیشنهادات و انتقادات مشتریان توسط کارشناسان مجموعه بررسی می گردد و در صورت نیاز به پاسخ ، به مشتری مورد نظر پاسخ داده می شود.
مالیات بر ارزش افزوده شامل هزینه پستی بوده و از مشتری دریافت میگردد.
حوادث غیر مترقبه :
سایت به آور مسؤلیتی در قبال تاخیر ارسال در سامانه پست که ناشی از عوامل غیر قابل کنترل مانند عوامل طبیعی ، انسانی و .... نخواهد بود.
راهنمای خرید :
1)
2)
3)
4)